• Dargeçit
  °C
 • Mardin
  °C
 • Şırnak
  °C

DARGEÇiT’TE iMAM HATiP LiSESi AÇILDI

Dargeçit’te yeni açılan İmam Hatip Lisesinin eğitime başlaması nedeni ile Diyanet Sen Dargeçit şubesi tarafından bir açıklama yapıldı.
2012-08-10, 13:43:45
Okunma: 2024
1 Yorum
resim

Dargeçit’te yeni açılan İmam Hatip Lisesi yeni Eğitim-Öğretim yılı için kayıt almaya başlaması nedeni ile bir açıklama yapan Diyanet Sen Dargeçit şubesi, yaptığı açıklamada 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında ülke genelinde İmam-Hatip Ruhunun tekrar canlandırılmasını toplum olarak hepimizi mutlu etmiştir denilirken,” İmam Hatip

Liselerinde yetişen öğrencilerin hem başarılı hem de manevi

değerlerine bağlı bir gençlik olarak toplumda yer edindikleri hepimiz tarafından bilinmektedir Dargeçit Diyanet-Sen Temsilciliği Sendikası olarak tüm Dargeçitli vatandaşlarımıza çağrımız İmam-Hatip

Lisesine sahip çıkmaları ve okulumuzun daha ileriye götürülmesi için her türlü desteği sağlamaya çalışmalarıdır.Çocuklarınızın Orta Okul kısmına kayıt yapmak isteyen vatandaşlar 17.08.2012 tarihine kadar çarşı merkezinde bulunan Eski Belediye binası yanında yeni yapılan Yunus Emre İlkokulunda bulunan Okul Müdürü Sn. Murat Kaya’ya Müracaat etmeleri gerekmektedir. Halkımıza önemle duyulur. Denildi.

Ayrıca Ramazan ayı nedeni ile Sendikamız Diyanet Sen Dargeçit şubesi tarafından 11.08.2012 Cumartesi günü Saat: 21:30’da (Teravih namazından sonra) Dargeçit Belediye Parkından Grup Üveysi İlahi Grubu tarafından İlahi dinletisi konseri sunulacağı bildirildi, İlahi dinletisine Tüm Dargeçit halkı davet edildi.

HABER İLE İLGİLİ

1 Adet yorum yapıldı.

İMAM-HATİP
2012-08-10, 15:38:43, 95.70.241.205
MEHMET;
İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN.DİYANET-SENİDE BU DUYARLILIĞINDAN DOLAYI KUTLUYORUM...
YAZARLAR

ARŞİV
ANKET
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz
 • İyi
 • Orta
 • Kötü

Site Haritası RSS Beslemeleri